Vaizdas Alt

Pristatymo Ir Grąžinimo Informacija

  /  Pristatymo Ir Grąžinimo Informacija

Užsakytas prekes iš internetinės parduotuvės www.wondercosmetic.com pristatome visame pasaulyje. Mes siūlome pasirinkti  būtent Jums priimtiniausią prekės pristatymo būdą:

LT paštas;

LP express paštomatas;

Dpd kurjeris;

Dpd paštomatas;

Omniva paštomatas;

Atsiėmimas parduotuvėje.

Užsisakant už 100€ ir daugiau, prekių pristatymas NEMOKAMAS.

Atsiimant prekes Klaipėdoje

Internetinėje parduotuvėje užsisakius prekes ir pasirinkus – apmokėjimą atsiimant. Galite atsiimti prekes ir apmokėti atvykę Tiltų g. 9 Klaipėda “Alina Gues academy” , darbo dienomis nuo 12 iki 18val.

Registruotu pirmenybiniu paštu Lietuvoje

Siunčiant registruotu skubiu paštu prekių pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja 2.50Eur. Būtina nurodyti tikslų pristatymo adresą su pašto kodu bei kontaktinį telefono numerį. Prekė į bet kurią Lietuvos vietą atkeliauja per 1-4 darbo dienas. Užsisakant už daugiau nei 100 Eur siuntimas registruotu pirmenybiniu paštu Lietuvoje yra NEMOKAMAS.

Paštomatai

Užsakant prekių pristatymą LPexpress, omniva ar DPD paštomatu, komentaro skiltyje nurodykite tikslų paštomato adresą į kurį pageidaujat gauti siuntą. Siunta bus pristatyta į paštomatą per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo. Apie siuntos pristatymą bus pranešta sms žinute. Siuntą atsiimti per 7 kalendorines dienas. Paštomate galima atsiimti tik iš anksto apmokėtas siuntas.

Siuntą sekti galite: https://www.post.lt/siuntu-sekimas

Tai patogu, nes siuntinį Jūs galite atsiimti Jums patogiu metu!

Paštomatų adresai:

Omniva

https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai

LP express

https://www.post.lt/paslaugu-teikimo-vietos

DPD

https://www.dpd.com/lt/lt/dpd-pastomatai-2/

Siuntos gabenimą galite pasitikrinti pagal kurjerių siuntos numerius:

Dėmesio: DPD Pickup siuntų taške galima atsiimti tik iš anksto apmokėtas siuntas. Atsiimant siuntas būtina pateikti asmens dokumentą. Taip pat svarbu žinoti, kad siunta atiduodama asmeniškai tik ant siuntos etiketės nurodytam asmeniui ir tik pateikus asmens dokumentą.

Kurjeris

Pasirinkus prekių pristatymą per  DPD kurjerį pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja 2.50Eur. Prekė į bet kurią Lietuvos vietą atkeliauja per 1-3darbo dienas. Užsisakant už daugiau nei 100 Eur siuntimas registruotu pirmenybiniu paštu Lietuvoje yra NEMOKAMAS.

Būtina nurodyti tikslų pristatymo adresą su pašto kodu bei kontaktinį telefono numerį. Pasirūpinkite nurodyti tik tokį pristatymo adresą, kuriuo vežėjas Jus tikrai ras. Nepavykus pristatyti užsakymo nurodytu adresu, peradresavimas ar papildomas užsakymo pristatymas gali kainuoti papildomai. Prieš pristatant užsakymą vežėjas susisieks su gavėju užsakyme nurodytu telefono numeriu. Pasirūpinkite, kad nurodytas telefono numeris būtų pasiekiamas kontaktuoti.

Bendri siuntų pristatymo nuostatai:

  1. Pirkėjas įsipareigoja prekes atsiimti pats. Tuo atveju jei pirkėjas prekių pats negali atsiimti, o prekės pristatytos nurodytu adresu, pirkėjas neturi teisės reikšti pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  2. Visais atvejais pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą. Jeigu prekės pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl pirkėjo kaltės arba dėl nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. (Pvz užsakymo metu neteisingai nurodytas kontaktinis telefono numeris ar adresas, pirkėjas pavėlavo atsiimti siuntą iš pašto ar paštomato)
  3. Priimant siuntą atidžiai apžiūrėkite siuntos pakuotę. Jei ji bus pažeista parodykite kurjeriui ir vežėjų įteikimo lape įrašykite “pakuotė pažeista”. Priešingu atveju to neatlikę bus traktuojama, kad sutinkate gavę pažeistą pakuotę. Praneškite apie pažeistą pakuotę pardavėjui el. paštu info@wondercosmetic.com, laiške prisekite pažeistos pakuotės nuotrauką. Praneškite apie pažeistą pakuotę ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo siuntos gavimo, kitu atveju pardavėjas pardavėjas pretenzijų nepriima.
  4. Jeigu gavote nepažeistą siuntos pakuotę ir radote prekių užsakymo neatitikimą (kita prekė, neatitinka spalva, kiekis, dydis, komplektacija) informuokite mus per 2 darbo dienas po prekių kavimo. Tokiu atveju ištaisysime neatitikimus nemokamai.
  5. Vežėjų aprašymuose nurodyti Prekių pristatymo terminai yra preliminarūs.

Kilus klausimams, skambinkite

tel.: +37065444411

arba rašykite

el.paštu:  info@wondercosmetic.com

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspauskite mygtuką „Sutinku“, jei leidžiate visus svetainėje nustatytus slapukus, kitu atveju, bus naudojami tik būtinieji slapukai. Daugiau informacijos rasite. PRIVATUMO POLITIKA
Sutinku
Tik būtini slapukai

Reset Password

Krepšelis
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.