Vaizdas Alt

Wonder Cosmetic

  /  Pagrindinis   /  Kaip paruošti odą rudens – žiemos sezonui
sausa veido oda tempia dechidratavus drekinimas maitinimas saltis

 

Kiekvieną rugsėjį aš turiu mažą apsitvarkymo ritualą: lengvi vasariški drabužiai spintoje užleidžia vietą šiltiems megztiniams. Esu tikra, kad taip elgiuosi ne tik aš. Maisto pasirinkimas irgi keičiasi – pradedu ieškoti sotesnių prduktų. Aš paklausiau savęs „Jei taip prisitaikau prie žiemos sezono, kodėl nepadarius to ir su odos priežiūros produktais?“. Todėl nusprendžiau: šiais metais elgsiuosi kitaip! Nėra jokios prasmės boikotuoti lengvus vasariškus produktus, bet keletas mažų pokyčių gali padėti tavo odai prisitaikyti prie žvarbesnių dienų.

Staigūs temperatūros pokyčiai kenkia apsauginiam odos barjerui ir jį žaloja. Tai reiškia, kad ji tampa labiau paveikiama aplinkos užterštumo ir pan. O tai ją padaro pilka, sausa ir pleiskanojančia. Ir tai ne viskas, tavo oda matyt vis dar yra paveikta ir vasariškų saulės spindulių.

Tai ką gi tu gali padaryti, kad pokoreguotum savo rutiną?

 

Pakeisk prausiklį

Vasarą mūsų oda išskiria daugiau riebalų, todėl tu mėgsti rinktis stipresnę valymo priemonę. Žiemą rekomenduojame rinktis ką nors švelnesnio ir drėkinančio, pavyzdžiui valomąjį kremą, balzamą ar aliejų. Prausimosi metu šie produktai drėkina odą ir apsaugo ją nuo pažeidimų. Venk karšto vandens, nes jis pašalina daug dregmės.

 

Papildai: hialiurono rūgštis

Sausa oda neabejotinai yra didžiausia problema šaltuoju metų laiku. Dėl sausesnio oro ir šildymo tavo oda drėgmę praranda daug greičiau. Štai kodėl hialiurono rūgštis yra tokia svarbi. Ji turi neabejotiną savybę drėkinti odą. Jei ją naudosi iškart po odos plovimo, hialiuronas išlaikys visą drėgmę, kurią suteiksi odai paskui.

 

Pakeisk kremą

Lengvos tekstūros kremai yra puikūs vasarą arba jei turi labai riebią odą, bet turtingesnės konsistencijos drėkikliai reikalingi žiemą. Ieškok ingredientų, kurie padeda atstatyti odos barjerą, pavyzdžiui keramidai ir riebalų rūgštys. Jei dienai mėgsti rinktis lengvesnį kremą (pvz. po makiažu), nakčiai naudok riebesnį. Aliejai taip pat puikiai drėkina odą – įlašink kelis lašus į savo kremą.

 

Naudok lūpų balzamą

Lūpų oda keturis kartus plonesnė nei veido oda. Neįtikėtina, ar ne? Taip pat jose labai mažai liaukų išskiriančių riebalus, todėl lūpos yra linkę sausėti. Venk kvapnių balzamų ar turinčių riebalų, nes jie erzina odą. Geras balzamas turi turėti švelnius, drėkinančius ingredientus – lanolinas ar bičių vaškas yra naudingiausi.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspauskite mygtuką „Sutinku“, jei leidžiate visus svetainėje nustatytus slapukus, kitu atveju, bus naudojami tik būtinieji slapukai. Daugiau informacijos rasite. PRIVATUMO POLITIKA
Sutinku
Tik būtini slapukai

Reset Password

Krepšelis
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.